Prvá stavebná sporiteľňa

Prvá stavebná sporiteľňa 


Menu

Lišiacke trendy v bývaní


Aktuality

 • Stavebné sporenie má budúcnosť

  V relácii Ekonomika+ na TA3 člen predstavenstva, Dr. V. Kreuziger hovoril o výhodách stavebného sporenia, výhodách voči hypotékam a o našej novinke úverový certifikát.

  02.júl 2021

 • S úverovým certifikátom od PSS viete, na čo máte

  Či už plánujete výmenu okien, rekonštrukciu kúpeľne alebo kúpu nového bytu, úverový certifikát je skvelý prvý krok k vášmu vysnívanému bývaniu. Teraz už aj pre medziúvery bez založenia nehnuteľnosti. Viac o výhodách tu.

  24.máj 2021

 • Riadne valné zhromaždenie PSS, a. s.

  Dňa 12. 05. 2021 sa konalo riadne valné zhromaždenie spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. O všetkých návrhoch programu riadneho valného zhromaždenia kladne hlasovalo 100 % prítomných.

  13.máj 2021

 • Využite náš videohovor

  Prvá stavebná sporiteľňa prichádza s novinkou, vďaka ktorej sme vám opäť bližšie. Odteraz sa môžete so svojim obchodným zástupcom skontaktovať z pohodlia a bezpečia vášho domova. Prostredníctvom videohovoru sa môžete informovať o našich produktoch a službách.

  Požiadať

  16.mar 2021

 • Rozhovor s Dr. Volkerom Kreuzigerom o stavebnom sporení v relácii Ekonomika+

  V zaujímavom rozhovore rozprával nielen o výhodách a podstate stavebného sporenia, ale tiež priblížil divákom ako funguje, pre koho je určené a aká je perspektíva jeho ďalšieho vývoja.

  05.mar 2021

 • Prinášame vám môjDOMOV - nový pohľad na financovanie vášho bývania

  Plánujete v budúcnosti kúpu nového bývania alebo rekonštrukciu toho aktuálneho? S financovaním vašich zámerov vám radi pomôžeme. Naša novinka môjDOMOV vám prináša jedinečnú kombináciu pravidelného sporenia a výhodného stavebného úveru.

  03.okt 2020

 • Mimoriadne valné zhromaždenie akciovej spoločnosti PSS, a.s.

  Dňa 24.09.2020 sa konalo mimoriadne valné zhromaždenie akciovej spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.

  24.sep 2020

 • Získajte grant na financovanie úpravy priestoru vo vašom meste alebo obci

  Rozhodli sme sa ponúknuť slovenským mestám a obciam pomoc pri možnostiach financovania ich zámerov so zanedbanými pozemkami, pretože si v PSS uvedomujeme, že upraviť a skultúrniť zanedbané pozemky je mnohokrát nad ich sily.

  22.sep 2020

 • PSS je partner slovenského filmu

  Sme veľmi radi, že vás môžeme informovať, že naša spoločnosť sa stala generálnym a exkluzívnym partnerom Slovenskej filmovej a televíznej akadémie. Aj touto cestou vám chceme prinášať domácu pohodu pri sledovaní toho najlepšieho, čo slovenská kinematografia ponúka.

  17.aug 2020

 • S úverovým certifikátom máte na výber bývania až 3 mesiace

  Uvedomujeme si, že aktuálna situácia nie je vôbec jednoduchá. Chceme Vám pomôcť, aby ste sa nemuseli vzdávať svojho sna o novom bývaní. S našim Úverovým certifikátom máte na výber nehnuteľnosti pohodlné 3 mesiace.

  01.aug 2020

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]