Chcela by Babsy Jagušák bývať v krtkodome?

V novej epizóde podcastu Pod svojou strechou sa náš skvelý moderátor Vlado Voštinár porozprával s influencerkou a kreatívnou dušou Babsy Jagušák Heribanovou.

Zdieľať

Epizóda 2: Babsy Jagušák Heribanová

Hneď v úvode Vlada šokovala informáciou, v akom veku sa osamostatnila. Prekvapí vás aj, v akom prostredí trávila prvé roky po opustení rodičovského hniezda, aj to, aký názor na to mala jej mama. Predovšetkým sa však šarmantná Babsy rozhovorila o tom, aké to je, keď sa dievča z mesta presťahuje do vidieckeho prostredia. A na rad prišla aj debata o trvalo udržateľnom bývaní, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie Babsine témy, a ekologický prístup k bývaniu sa snaží presadzovať vo svojom živote stále viac.


Podcast Pod svojou strechou si môžete vypočuť aj vo svojej podcastovej aplikácii.
Dajte nám odber a neujde vám žiadna nasledujúca epizóda.

Pomohli vám tieto informácie?
Zdieľať

Podobné články

Podcast
Ako sa dá skĺbiť metal, pečenie a práca pre PSS?
V tretej epizóde podcastu sa hostiteľ Vladimír Voštinár dozvedel všetko o pozícii experta na financovanie bývania od metalistu, influencera, pekára, milujúceho manžela a otca Miroslava Zimermana alias Cikindelesa.
Čítať viac
Podcast
Sajfa odhaľuje tajomstvá svojho bývania!
V prvej epizóde podcastu Pod Svojou Strechou privíta expert na moderovanie relácií o bývaní Vlado Voštinár experta na všetko možné, hlavne však na zábavu – moderátora Mateja „Sajfu“ Cifru.
Čítať viac