21.09.2021

Prvá stavebná sporiteľňa reklamným sponzorom novej televíznej šou Dom snov

Prvá stavebná sporiteľňa sa stala reklamným sponzorom novej zábavnej šou s názvom Dom snov. Mladí ľudia z celého Slovenska si v nej budú môcť splniť svoje sny o vlastnom bývaní.

Diváci sa môžu tešiť na množstvo, zábavy, romantiky či silných emócií, ale aj na veľkú dávku humoru s obľúbeným moderátorom Vilom Rozborilom. 

V novej šou diváci spoznajú
12 zamilovaných párov z celého Slovenska, ktoré budú súťažiť o svoj vlastný Dom snov. Ich cesta za vysnívaným bývaním bude vydláždená množstvom súťažných úloh, drinou na samotnej stavbe a zariaďovaním domu. Prvá stavebná sporiteľňa ako sponzor relácie bude pri tom.

PSS, Prvá stavebná sporiteľňa je expertom na financovanie bývania a našim klientom pomáhame plniť sny o ich novom, krajšom domove. Je preto prirodzené, že sme chceli byť pri tom, keď sa sny o vlastnom bývaní budú plniť aj na televíznych obrazovkách,“ hovorí riaditeľka úseku marketingu Prvej stavebnej sporiteľne Daša Matušíková.   Zábavno-súťažná šou Dom snov sa začína vysielať na obrazovkách televízie JOJ už v stredu 22.septembra o 20.35 hod.