Ako sa dá skĺbiť metal, pečenie a práca pre PSS?

V tretej epizóde podcastu sa hostiteľ Vladimír Voštinár dozvedel všetko o pozícii experta na financovanie bývania od metalistu, influencera, pekára, milujúceho manžela a otca Miroslava Zimermana alias Cikindelesa.

Zdieľať

Epizóda 3: Miroslav Zimerman alias Cikindeles

Dva roky po sebe sa stal tvárou náborovej kampane PSS, Prvej stavebnej sporiteľne. Teraz nám v podcaste odhalil detaily, aké je to byť expertom na financovanie bývania. Miroslav Zimerman, ktorý je na sociálnych sieťach známy ako Cikindeles, je všestranný človek s mnohými záľubami. Odráža sa to aj v jeho zamestnaní? Ako sa stal obchodným zástupcom? Aké je to zdieľať kanceláriu a prácu s mamou? Dozviete sa aj to, ako mu táto pozícia pomohla s trémou pred koncertmi, ale aj to, odkiaľ čerpá inšpiráciu na svoje obľúbené koláče. Okrem toho nám z vlastnej skúsenosti porozprával, aké dôležité je začať so sporením a prečo by sa mladí ľudia mali naučiť sporiť čím skôr. A napokon nám predstavil aj svoj sen o farme so zvieratkami, kam by sa radi s manželkou a dcérou presťahovali. Aj na to je však potrebné financovanie bývania.


Podcast Pod svojou strechou si môžete vypočuť aj vo svojej podcastovej aplikácii.
Dajte nám odber a neujde vám žiadna nasledujúca epizóda.

Pomohli vám tieto informácie?
Zdieľať

Podobné články

Podcast
Chcela by Babsy Jagušák bývať v krtkodome?
V novej epizóde podcastu Pod svojou strechou sa náš skvelý moderátor Vlado Voštinár porozprával s influencerkou a kreatívnou dušou Babsy Jagušák Heribanovou.
Čítať viac
Podcast
Sajfa odhaľuje tajomstvá svojho bývania!
V prvej epizóde podcastu Pod Svojou Strechou privíta expert na moderovanie relácií o bývaní Vlado Voštinár experta na všetko možné, hlavne však na zábavu – moderátora Mateja „Sajfu“ Cifru.
Čítať viac