Významné ocenenia pre PSS

Odborníci aj verejnosť potvrdzujú, že najlepšia je PSS

Najlepšia je PSS

Vysoká úroveň ponuky a služieb poskytovaných klientom – to sú atribúty, o ktoré sa PSS sústavne usiluje. Že jej v tomto smere ide karta, dokazuje tak spokojnosť klientov, ako aj hodnotenie odborníkov. Aj tí potvrdzujú: PSS je najlepšia.

Zlaté stavebné sporenie

Fakt, že Prvá stavebná sporiteľňa je najlepšia, dokazuje prvé miesto v súťaži Hypotéka roka 2019, v kategórii Stavebné sporenie. Hypotéka roka je prestížne ocenenie, ktoré organizuje spoločnosť Fincentrum a týždenník Trend. Ako organizátori zdôrazňujú, cieľom je zvýšiť povedomie medzi spotrebiteľmi, podporiť prehľadnosť ponuky na trhu, ako aj prispieť k zlepšeniu kvality finančných služieb. Prvá stavebná sporiteľňa dosiahla víťazstvo s výrazným odstupom, keď v známkovaní poroty dominovala vo všetkých hodnotených kritériách. Najvyšší náskok pred konkurenciou dosiahla v transparentnosti svojich produktov; bodovala však aj pri atraktivite sporenia a atraktivite úveru či vo variabilite produktu.

Best bank

 

Prvá stavebná sporiteľňa dominovala aj v rámci ocenenia Best bank, organizovaného združením Neformálne ekonomické fórum – Hospodársky klub. O poradí nominovaných bánk rozhodli hlasovaním členovia klubu – viac než 200 odborníkov a osobností Slovenska z oblasti hospodárstva, politiky, akademickej obce, ako aj laická verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania. Výsledkom týchto hlasovaní je, že Prvá stavebná sporiteľňa sa stala držiteľom titulu Best bank, Najlepšia banka SR v roku 2018, keď získala najväčší počet, až 29 % všetkých hlasov.

Ako zdôraznili členovia predstavenstva našej banky, tieto ocenenia nielen potvrdzujú pozíciu Prvej stavebnej sporiteľne ako spoľahlivej, zodpovednej a dôveryhodnej banky. Rovnako sú potvrdením vysokého pracovného nasadenia a vysokou známkou kvality práce všetkých jej zamestnancov a obchodných zástupcov.

Podobné články

Cikindeles je späť v novej náborovej kampani
Expert na financovanie bývania v podobe obchodného zástupcu PSS, prezentujúceho sa pod prezývkou Cikindeles, je späť. Úspešný koncept z minulého roka pokračuje.
Čítať viac
PSS chce zažiť tlkot svojho mesta
Celoslovenská kampaň Do práce na bicykli odštartovala svoj 11. ročník, ktorého sa zúčastní aj PSS, Prvá stavebná sporiteľňa.
Čítať viac