Významné ocenenia pre PSS

Odborníci aj verejnosť potvrdzujú, že najlepšia je PSS

Najlepšia je PSS

Vysoká úroveň ponuky a služieb poskytovaných klientom – to sú atribúty, o ktoré sa PSS sústavne usiluje. Že jej v tomto smere ide karta, dokazuje tak spokojnosť klientov, ako aj hodnotenie odborníkov. Aj tí potvrdzujú: PSS je najlepšia.

Zlaté stavebné sporenie

Fakt, že Prvá stavebná sporiteľňa je najlepšia, dokazuje prvé miesto v súťaži Hypotéka roka 2019, v kategórii Stavebné sporenie. Hypotéka roka je prestížne ocenenie, ktoré organizuje spoločnosť Fincentrum a týždenník Trend. Ako organizátori zdôrazňujú, cieľom je zvýšiť povedomie medzi spotrebiteľmi, podporiť prehľadnosť ponuky na trhu, ako aj prispieť k zlepšeniu kvality finančných služieb. Prvá stavebná sporiteľňa dosiahla víťazstvo s výrazným odstupom, keď v známkovaní poroty dominovala vo všetkých hodnotených kritériách. Najvyšší náskok pred konkurenciou dosiahla v transparentnosti svojich produktov; bodovala však aj pri atraktivite sporenia a atraktivite úveru či vo variabilite produktu.

Best bank

 

Prvá stavebná sporiteľňa dominovala aj v rámci ocenenia Best bank, organizovaného združením Neformálne ekonomické fórum – Hospodársky klub. O poradí nominovaných bánk rozhodli hlasovaním členovia klubu – viac než 200 odborníkov a osobností Slovenska z oblasti hospodárstva, politiky, akademickej obce, ako aj laická verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania. Výsledkom týchto hlasovaní je, že Prvá stavebná sporiteľňa sa stala držiteľom titulu Best bank, Najlepšia banka SR v roku 2018, keď získala najväčší počet, až 29 % všetkých hlasov.

Ako zdôraznili členovia predstavenstva našej banky, tieto ocenenia nielen potvrdzujú pozíciu Prvej stavebnej sporiteľne ako spoľahlivej, zodpovednej a dôveryhodnej banky. Rovnako sú potvrdením vysokého pracovného nasadenia a vysokou známkou kvality práce všetkých jej zamestnancov a obchodných zástupcov.

Podobné články

Keď ide o bývanie, veríte nám už 30 rokov
Za 30 rokov PSS pomohla k lepšiemu bývaniu takmer 2,5 milióna Slovákom. V súčasnosti si u nás sporí vyše pol milióna klientov. Teší nás, že čoraz viac ľudí myslí dopredu a oceňuje riešenie, ktoré im dáva istotu.
Čítať viac
PSS, Prvá stavebná sporiteľňa stojí pri Ukrajine
Situácia na Ukrajine sa nás všetkých bezprostredne týka. Životy a zdravie ľudí v našej bezprostrednej blízkosti sú kvôli vojne ohrozené a my cítime potrebu pomôcť všetkými dostupnými prostriedkami. Myslíme na ľudí, ktorých aktuálna situácia donútila opustiť svoje domovy a blízkych.
Čítať viac