Online sporenie Lišiak

Som vysokoškoláčka a po škole by som si chcela zadovážiť svoj vlastný „bytík“. Mám nejaké peniaze, ktoré som si zarobila na zahraničných brigádach. Rada by som ich bezpečne uložila niekde, kde by sa aj zhodnocovali. Vzhľadom na to, že si z týchto peňazí čiastočne financujem štúdium, sa nechcem nijako viazať. Čo mi odporúčate?

(M. Sedláková, Banská Štiavnica)

Oceňujeme váš prístup k plánovaniu budúceho bývania a odporúčame vám naše online Sporenie Lišiak. Získate tak flexibilné a vami požadované bezpečné zhodnotenie úspor. Ideálne riešenie pre vás to bude preto, že svoje peniaze tu máte k dispozícii kedykoľvek. Za uzatvorenie zmluvy, vedenie účtu, vklady či výbery nasporených prostriedkov žiadne poplatky neplatíte. Pri riešení bývania vás v budúcnosti ako sporiaceho klienta navyše odmeníme lepšími úverovými podmienkami. Sporenie Lišiak si môžete založiť cez internet, telefonicky, alebo osobne v ktorejkoľvek kancelárii obchodných zástupcov PSS.

Napíšte nám

Máte aj vy otázku súvisiacu so stavebným sporením v Prvej stavebnej sporiteľni? Radi vám odpovieme, stačí sa spýtať. Svoje otázky posielajte buď e-mailom na adresu doma@pss.sk, alebo poštou na adresu Prvá stavebná sporiteľňa (časopis DOMa), Bajkalská 30, P. O. Box 48, 829 48 Bratislava 25.