Dofinancovanie hypotéky

Plánujem kúpiť byt v hodnote 80 000 €, banka mi však poskytne hypotéku len do výšky 80 % z ceny nehnuteľnosti. Mám u vás v PSS stavebné sporenie, na ktorom mám nasporených necelých 5 000 €. Môžem zvyšok peňazí na dofinancovanie hypotéky získať u vás?

(Tomáš Kelemen, Trnava)

Samozrejme, je to možné. Odporúčame vám využiť náš úver bez založenia nehnuteľnosti. Jeho úroková sadzba je v porovnaní so spotrebiteľskými úvermi v iných bankách oveľa výhodnejšia. To znamená aj nižšiu mesačnú splátku. Výška takéhoto úveru môže byť až 50 000 €. Je to viac, ako teraz potrebujete, ale zo skúseností vieme, že finančné prostriedky využijete aj na prípadnú rekonštrukciu či modernizáciu bytu po jeho kúpe. Ešte dôležitá informácia pre vás – bezprostredne po podpise úverovej zmluvy vám poskytneme 90 % z výšky úveru. Zvyšok vám vyplatíme ihneď po zdokladovaní účelu použitia. Navštívte, prosím, niektorého z našich obchodných zástupcov. Ochotne vám poradí a pomôže s vybavením všetkých potrebných náležitostí na získanie úveru.

Napíšte nám

Máte aj vy otázku súvisiacu so stavebným sporením v Prvej stavebnej sporiteľni? Radi vám odpovieme, stačí sa spýtať. Svoje otázky posielajte buď e-mailom na adresu doma@pss.sk, alebo poštou na adresu Prvá stavebná sporiteľňa (časopis DOMa), Bajkalská 30, P. O. Box 48, 829 48 Bratislava 25.